vartydamas LSDP programą rimtai susimąsčiau: koks yra ryšys tarp partijos (na, tarkim, valdžios) ir šalies piliečių gyvenimo amžiaus? Nes socdemai viešai prieinamose skaidrėse aiškiai deklaruoja: chebra, nusipelnėme gyventi ilgiau! Ir visa tai - vos per ketverius metus. check this out:

Žodžiu, prabalsuokit ir gyvensit ilgiau. Įdomu, kokią formulę jie turi - per ketverius metus prailginti žmonių gyvenimą septyneriais. Nes jei rimtai turi, tai ne į Lietuvos Seimą eit reikia, o tiesiai į pasaulinę rinką. Neabejoju, pirkėjų atsirastų tiek ir tiek, o prieš siūlomas sumas ir LEO milijardai atrodytų kaip surūdiję grašiai.

Aišku, aš vis dar neprarandu vilties, kad konservatoriai į rinkiminius pažadus įtrauks kažką panašaus į “visi piliečiai turės po antrą gyvybę” - nu, kaip kompiuteriniam žaidime. Bet tai juokas juokais.

O šiaip, kai geriau pagalvoji, tai LSDP dar neišrinkti šį pažadą dalinai pradėjo vykdyti. Mat visi specialistai sutinka, kad juokas ilgina gyvenimą. Way to go, ačiū ir už tas kelias papildomas sekundes!

iky

o gal prabalsuojam visi “ant durniaus” pažiūrėt, kaip čia jie tą ketina padaryt?.. nu rimtai labai įdomu. 

Rodyk draugams